Üyelik Girişi
Menü
Site Haritası
Faydalı Linkler

                       

                                                     

                                                                                                                                                 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret188200

Anasayfa

                  
Öğrenclerimiz Tarkmançatz Okulunun düzenlediği İngilizce Tiyatro Festivalinde sergilenen THE MUPPETS adlı oyunu beğeniyle izlediler..
23.05.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını öğrencilerimiz hazırladıkları şiir, dans ve gösterilerle büyük bir coşkuyla kutladılar.
23.05.2016
Öğrencilerimiz Eskişehire doğru yol alırken Anadolunun en büyük ikinci Ermeni Kilisesi olan Surp Yerortutyun Kilisesini ve Ermeni Hamamını ziyaret ettiler. Daha sonra ilk Bakanlar Kurulu toplantısının yapıldığı Zaim Ağa Konağını gezdiler. Eskişehire varınca sırasıyla Odunpazarı, Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Müzesi, Atlıhan , Kent Park, Sazova Bilim Kültür Parkı ve Şelaleparkı ziyaret ettiler. Tekne turu ile eğlenen öğrencilerimiz keyifli bir kültür turu gerçekleştirdiler.
16.05.2016
Feriköy Okulu tarafından düzenlenen ve bütün ermeni okullarının 5.sınıflarının katılımıyla gerçekleşen Balon Araba yarışında okulumuz öğrencilerinden Sevan Dağlıyan Arien Diktaş ve Murat Maraşlıoğlunun tasarladığı araba 13 okul arasında birinci olmuştur.
10.05.2016
4.Çocuk ve Gençlik Sanat Bienaline katılan Yeşilköy Ermeni Okulu korosu ve dans grubu yaptıkları başarılı gösterilerle Ortaköy Meydanında harikalar yarattılar..
09.05.2016
7. sınıf öğrencilerimizle Esayan Orta Okulu'na "Writing Fest " adlı İngilizce etkinliğe gidildi. Grup çalışması yapılarak verilen kelimelerle hikaye yazıp, resmedip yazılan hikayeler donuk imge adlı drama yöntemiyle uygulandı.Birlikte çok eğlenceli zaman geçirildi.
02.05.2016
3. Sınıf Öğrencilerimizle Ülker Çikolata Fabrikasını ziyaret ettik. Bir hammadenin ürüne dönüşme sürecini ve aşamalarını yerinde gözlemleme fırsatı buldular.
25.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Okulumuzda renkli etkinliklerle coşkulu bir havada kutlandı. Demokrasi , eşitlik ve birlik vurgusu yapıldı.
25.04.2016
Tiyatro Mask Grubunu Okulumuzda misafir ettik. Bizlere ARI MAYA adlı oyunu sergilediler. Eğlenerek düşünmenin ve öğrenmenin keyfini yaşayan öğrencilerimiz hoşça vakit geçirdiler.
18.04.2016
Öğrencilerimiz Rahmi Koç Müzesinde katıldıkları Renkli Matematik etkinliğinde yaptıkları çalışmalar ile Matematiği ve Sanatı birleştirip eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkardılar.
07.04.2016
 8  ...