Üyelik Girişi
Menü
Site Haritası
Faydalı Linkler

                       

                                                     

                                                                                                                                                 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret172420

Anasayfa

                  
3. Sınıf öğrencileri Hayat Bilgisi dersi sınıf içi etkinliği olarak öğrencilerimiz ile taşıtlarımızı boyadık ve etkinlik kağıdımızı tamamlayp okul panomuzda sergiledik.
08.12.2016
Okulumuzda Diyabet Günü Etkinliği kapsamında ''Çocuklarda Diyabet'' , ''Çocuklarda Şişmanlık ve Sağlıklı Beslenme'' konularında eğitim verildi. http://okulsagligi.meb.gov.tr/ web sitesinde ''Okullarda Diyabet Eğitim Programı Videoları''linkinden Çocuklarda Şişmanlık ve Sağlıklı Beslenme, Çocuklarda Diyabet , Çocuklarda Diyabet Kamu Spotu eğitim videolarına ulaşılabilir.
22.11.2016
Öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da Tüyap Kitap Fuarını ziyaret ettiler. İlgilendikleri yazarları ve kitapları yakından tanıyıp ,sohbet etme fırsatı buldular.Keyifli gezinin ardından bolca kitapla fuardan ayrıldılar.
22.11.2016
Ulu Önder Atatürk ölümünün 78. yıl dönümünde öğrencilerimiz tarfından hazırlanan şiir ve konuşmlarla anıldı. Asırların pek nadir olarak yetiştirdiği dahilerden olan Atatürk'ü hayat veda dişinin 78. yılında rahmet ve şükranla anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.
10.11.2016
31 Ekim 2016 Pazartesi günü Yeşilköy Okulu öğrencileri okulda düzenledikleri törenle “Ermeni Harflerinin Bulunuşu Ve Aziz Çevirmenler” bayramını kutladılar. Öğrenciler şiirler , şarkılarve drama ile programa katıldılar. 6.sınıf öğrencileri Hristiyanlık öncesi inanışı simgeleyen tanrı ve tanrıçaların özelliklerini dramatize ettiler. 5.sınıf öğrencileri de müzik öğretmenleri Artür Bağdasaryan yönetiminde iki şarkı seslendirdiler.
03.11.2016
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılı Okulumuzda düzenlenen törende coşkuyla kutlandı. Öğrencilerimizin konuşmaları, şiirleri, şarkı ve marşlarıyla renklendirdiği tören, Cumhuriyetin gerçek sahibinin çocuklar olduğu gerçeğini ortaya koydu.
03.11.2016
Okul Meclis Başkanı seçimimiz 20 Ekim Perşembe günü öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Demokrasi bilincini aşılamak, temsil anlayışını geliştirmek amacı ile gerçekleştirdiğimiz seçimin sonucunda Silya Yalın İlkokul Okul Meclis Başkanı , Ayk Dağlıyan Ortaokul Okul Meclis Başkanı olarak seçilmiştir. Başkanlarımıza görev dönemlerinde başarılar diliyoruz..
03.11.2016
' 1. Sınıf Velisi Olmak ' konulu seminer çalışması Okul Rehber Öğretmenimiz tarafından velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.
21.10.2016
Öğrencilerimiz, Cambridge English ESOL YLE; Starters, Movers ve Flyers sınavlarının sonuçlarına göre hak kazandıkları Cambridge Dil Sertifikalarını British Side sınav merkezi müdürü Dilek Cansızoğlu’nun elinden aldılar. Bizleri gururlandıran öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
18.10.2016
15 Temmuz 2016 Demokrasi Şehitleri anısına yapılan törenin ardından düzenlenmiş kitapçıklar Md. Baş Yardımcısı Ahmet Balta tarafından öğrencilere dağıtıldı..
06.10.2016
 2  ...